برگزاری فلوشیپ پزشکی HHMI در تابستان 2015

hhmi

فرصتی برای دندانپزشکان علا‌قه‌مند به BioMedical در فلوشیپ HHMI
فلوشیپ HHMI در تابستان 2015، یک دوره 8 تا 10 هفته‌ای است که در ایالات متحده برگزار می‌شود. شرکت در این دوره، فرصت مناسبی برای دانشجویان دندانپزشکی فراهم می‌کند که بتوانند از فرصت تابستان برای ارتقای سطح دانش و مهارت خود استفاده کنند.
دانشجویان دندانپزشکی علاقه‌مند به پژوهش‌های Biomedical، می‌توانند در این دوره کوتاه به منابع باارزشی دسترسی پیدا کنند و در کنار دانشمندان برجسته و با نفوذ، از محیط علمی غنی بهره‌مند شوند. افراد در این فلوشیپ پروژه‌ تحقیقاتی خود را به دلخواه در زمینه‌های پایه‌ای و کاربردی انجام می‌دهند. گذراندن این دوره می‌تواند تأثیر بسزایی در دیدگاه علمی و تصمیمات حرفه‌ای افراد در آینده داشته باشد.
در این دوره، پروژه‌هایی به دانشجویان سپرده می‌شود تا دانش و مهارت خود را بالا ببرند و تجربیات عملی مفیدی کسب کنند. افرادی که از قبل دارای تجربه پژوهشی هستند نیز با گذراندن این دوره، مهارت‌های بیشتری برای انجام پروژه‌های بعدی خود به‌دست می‌آورند.
آغاز ثبت نام: 3 نوامبر 2014
پایان مهلت ثبت نام: 16 فوریه 2015
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت زیر مراجعه نمایید:
www.hhmi.org/medfellowships

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>